با توجه به نوسانات موجود، لطفا پیش از سفارش برای اطمینان از موجودی با ما تماس بگیرید

نماد ساماندهی نماد اعتماد الکترونیکی

شاخه‌ها

تولید کننده‌ها

زیست نوشت

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید:

پرداخت مطمئن

در زیست؛ بازار زندگی ایرانی، روش‌های مختلفی را برای پرداخت وجه سفارشات در نظر گرفته‌ایم تا مشتریان بتوانند روش مطمئن خود را انتخاب کرده و به آسانی پرداخت کنند.

ما تلاش می‌کنیم تجریه خرید راحت و مطمئنی را برای شما رقم بزنیم.

 

پرداخت اینترنتی امن

روش‌های پرداخت

1. پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

کاربران می‌توانند هزینه سفارش را در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌های عضو شتاب در سایت «زیست» پرداخت کنند. فروشگاه اینترنتی «زیست» به مشتریان پیشنهاد می‌کند جهت بهره‌مندی از سهولت خرید اینترنتی و سرعت در پردازش و ارسال سفارش، از این روش استاندارد برای تسویه حساب استفاده کنند.

هنگام پرداخت اینترنتی، اطلاعات زیر مورد نیاز است که پس از وارد کردن آن‌ها در درگاه امن بانک و تأیید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید:

الف. شماره 16 رقمی کارت (که بر روی کارت بانکی شما درج شده است)،

ب. رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم (برای پرداخت اینترنتی لازم است رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه کرده و در بخش عملیات رمز > بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید).

ج. کد CVV2 (عدد ۳ یا ۴ رقمی درج‌شده در پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی که به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی استفاده می‌شود).

د. تاریخ انقضا (که بر روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید).

 

2. پرداخت توسط فیش بانکی یا کارت‌به‌کارت

کاربرانی که به هر دلیل امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه بانکی را ندارند، می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره حساب‌ها و شماره کارت‌های معرفی‌شده واریز کرده یا به روش‌های مختلف، کارت به کارت کنند.

جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد.

برای این منظور با انتخاب گزینه «پرداخت توسط فیش بانکی یا کارت‌به‌کارت» ثبت سفارش کنید تا بلافاصله اطلاعات پرداخت (شامل مبلغ، شماره حساب بانکی، شماره شبا و شماره کارت بانکی فروشگاه) برای شما به نمایش درآید:

شماره کارت: 6037998136680716
شماره حساب: 0100795970009
شبا: IR360170000000100795970009
بانک ملی، به‌نام امید محمدیان.

پس از این مرحله می‌توانید مبلغ سفارش را به صورت اینترنتی (اینترنت‌بانک شخصی)، کارت‌به‌کارت (با دستگاه‌های خودپرداز یا پذیرنده همه بانک‌ها) یا حضوری (واریز در در یکی از شعب بانک ملی) پرداخت کنید. در این روش، اطلاعات پرداخت (شامل مبلغ، کد رهگیری و زمان واریز) باید در اولین فرصت در حساب کاربری مشتری در سایت «زیست» (تاریخچه و جزئیات سفارش > سفارش مربوطه > پیام سفارش) ثبت شود یا از طریق روش‌های ارتباطی فروشگاه، به اطلاع بخش خدمات مشتریان رسانده شود. بدیهی‌ست که عملیات پردازش سفارش، تنها پس از پرداخت موفق و ثبت اطلاعات پرداخت انجام خواهد شد.

 

3. پرداخت در محل (ویژه شهر مشهد)

علاوه بر روش‌های فوق، مشتریان ساکن مشهدمقدس می‌توانند با انتخاب گزینه «پرداخت در محل»، اقدام به ثبت سفارش کرده و مبلغ سفارش را پس از دریافت کالا در محل آدرس خود پرداخت کنند. امکان پرداخت با دستگاه‌های کارت‌خوان سیار نیز برای این دسته از مشتریان فراهم شده است.

لازم به ذکر است، سفارش‌های سنگین و حجیم (که از طریق باربری ارسال می‌شوند) و سفارش‌هایی که مبلغ آن‌ها بیشتر از ده میلیون ریال است، تنها از طریق روش‌های پیش‌پرداخت، ثبت سفارش می‌شوند و امکان پرداخت در محل ندارند.

به این نکته نیز باید توجه داشت که پرداخت اینترنتی از درگاه‌های سایت باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

 

نکات قابل توجه:

پرداخت موفق مبلغ سفارش، به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.


محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0
...