با توجه به نوسانات موجود، لطفا پیش از سفارش برای اطمینان از موجودی با ما تماس بگیرید

نماد ساماندهی نماد اعتماد الکترونیکی

شاخه‌ها

تولید کننده‌ها

زیست نوشت

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید:

زیست؛ بازار زندگی ایرانی

 

زیست؛ محصول یک احساس نیاز

سال‌هاست که علاقمندان به مصرف تولیدات ملی، مرجعی برای معرفی و عرضه کالاهای ایرانی نمی‌یابند و با مراجعه به بازار و حتی فضای مجازی و فروشگاه‌های اینترنتی، با انبوهی از کالاهای رنگارنگ خارجی مواجه می‌شوند.

اشباع بازار از کالاهای خارجی و ناشناخته ماندن یا ضعف برندهای داخلی، حتی دسترسی به این کالاها را برای مصرف‌کننده با چالش مواجه کرده و گریزی از تأمین نیازهای خود با کالاهای خارجی نمی‌یابد.

درپی احساس نیاز نسبت به معرفی و عرضه کالاهای تولید کشورمان و نیز ارائه پیشنهادات خرید در چارچوب سبک زندگی ایرانی‌اسلامی، بر آن شدیم تا بستری را بدین منظور فراهم کنیم.

فروشگاه اینترنتی زیست، محصول این احساس نیاز است و تلاش دارد بهترین و باکیفیت‌ترین کالاها را از میان تولیدات ایرانی، مطابق با سبک زندگی ایرانی‌اسلامی تأمین کند و در معرض انتخاب مصرف‌کنندگان قرار دهد.

 

مرجع معرفی، انتخاب و فروش کالاهای ایرانی

برای این منظور پس از 10 ماه کار مطالعاتی در زمینه امکان‌سنجی، مطالعه بازار و بازارسنجی، اقتضائات فنی، حقوقی و لجستیک، عملیات اجرایی راه‌اندازی وب‌سایت با نام «زیست» (برگرفته از سبک زندگی) به‌طور موقت بر روی دامنه‌های «zeestshop.com» و «zeestshop.ir» و با شعار «بازار زندگی ایرانی» در مهرماه 1395 آغاز شد.

پس از گزینش بستر فنی، محصولات برندهای مختلف در موضوعات متنوع بررسی شد و به‌تدریج با برترین تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان کالای ایرانی به مذاکره پرداختیم تا با ورود اطلاعات این محصولات، سبد متنوعی از محصولات ایرانی را در زیست‌شاپ، گرد هم آوریم.

در این مسیر، نسبت به اخذ نماد اعتماد الکترونیک و نشان ساماندهی نیز اقدام شد تا در نیمه بهمن 1395، فروش آزمایشی خود را آغاز کنیم و پس از بازخوردگیری از دامنه محدود مشتریان، از ابتدای مردادماه 1396 فعالیت رسمی فروشگاه بر روی دامنه اصلی با آدرس zist.ir آغاز شود و مقارن با سال حمایت از کالای ایرانی، دوره تثبیت خود را سپری کند.

این فروشگاه هم‌اکنون دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نیز نشان دائمی ثبت رسانه‌های دیجیتال (ساماندهی) از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

«زیست» مرجع معرفی، انتخاب و فروش کالاهای ایرانی و در چارچوب سبک زندگی ماست.

در راه تکامل «زیست» همراهمان باشید.


محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0
...