فروش در «زیست» موقتا غیرفعال است؛ در پشتیبانی آنلاین و تلفنی پاسخگوی شما هستیم

شاخه‌ها

تولید کننده‌ها

زیست نوشت

هیچ فید RSS اضافه نشده است

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید:

سیاست‌های حفظ حریم خصوصی «زیست»

«زیست؛ بازار زندگی ایرانی» نهایت تلاش خود را جهت حفاظت از اطلاعات اطلاعات خصوصی کاربران سایت به کار خواهد برد و در حد توان از حریم خصوصی کاربران محافظت خواهد کرد.

برای این منظور تا حد امکان فن‌آوری‌های مورد نیاز امنیت فضای سایبری در این سایت به‌کار بسته می‌شود و نرم‌افزارهای مورد استفاده در سایت نیز همواره به‌روز نگاه داشته خواهد شد.

برای جلوگیری از هر نوع دسترسی غیرمجاز و افشای اطلاعات خصوصی کابران، از همه شیوه‌های لازم استفاده خواهد شد تا امنیت اطلاعاتی را که به صورت آنلاین گردآوری می‌کنیم، حفظ شود. در عین حال «زیست» در قبال رویدادهای غیرمترقبه، اقدامات مجرمانه و نیز هرگونه اقدامی که ناشی از فعالیت‌های فروشگاه نباشد، مسئولیت و تعهدی نخواهد داشت.

«زیست» متعهد می‌شود اطلاعات کاربران را به اشخاص ثالث واگذار نکند، جز مواردی که کاربر از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط یا قوانین جاری کشور تخطی کرده باشد که در این صورت با انجام شکایت از مجاری قانونی یا با حکم مراجع قضایی، وفق قانون عمل خواهد شد.

 
چه اطلاعاتی را گردآوری می‌کنیم؟

برخی داده‌های «بازدیدکننده» از قبیل IP، اطلاعات کوکی‌ها و صفحات مشاهده شده توسط وی، به‌صورت بی‌نام ثبت خواهد شد.

با ثبت‌نام در «زیست»، کاربر مشخصات اصلی خود از قبیل نام و نام خانوادگی، پست الکترونیک و غیره را در اختیار ما قرار می‌دهد. در صورت انجام خرید و جهت ثبت سفارش، لازم است مشخصاتی نظیر اطلاعات آدرس و یک شماره تلفن تماس را نیز ثبت کند.

در صورتی که بازدیدکننده به شیوه «میهمان» ثبت سفارش کند، بدون ایجاد حساب کاربری برخی اطلاعات (نظیر مجاری ارتباطی و آدرس و تلفن) خود یا تحویل‌گیرنده کالا را به ثبت می‌رساند.

 
با داده‌های جمع‌آوری شده چه می‌کنیم؟
ما از داده‌های جمع‌آوری‌شده برای شناخت نیازهای شما و ارائه پیشنهادهای بهتر به شما استفاده می‌کنیم. به‌طور خاص، از اطلاعات گردآوری شده در سایت برای این اهداف استفاده می‌کنیم:

  • ایجاد بانک اطلاعاتی (مشتریان، تأمین‌کنندگان، همکاران) بالفعل و بالقوه
  • داده‌پردازی برای بهبود خدمات و افزایش کیفیت محصولات
  • ارائه خدمات و محصولات جدید و ارائه پیشنهادهای ویژه و اطلاع‌رسانی درباره موضوعات مورد علاقه مشتری
  • تماس و نظرسنجی جهت اطلاع از کیفیت خدمات و نیز بازارسنجی
  • استفاده از اطلاعات کاربر جهت شخصی‌سازی سایت بر اساس علایق و سوابق مشتری

بر اساس پروتکل‌های استاندارد اینترنتی، در هر بازدید کاربر از هر وب‌سایت (و از جمله «زیست») ، داده‌های فراوانی به صورت اتوماتیک از طریق مرورگر اینترنتی به سرویس‌دهنده ارسال می‌شود که از این داده‌ها صرفا جهت داده‌پردازی آماری استفاده خواهد شد.

همچنین ممکن است در صورت نیاز، از این گزارشات در جهت حل مشکلات تکنیکی و یا ردیابی رفتارهای مشکل‌آفرین (غیرتعمدی یا خرابکارانه) که وب‌سایت «زیست» را دچار اختلال می‌سازند، بهره‌برداری شود.

آدرس‌های آی‌پی استخراج شده از این گزارشات ممکن است برای بررسی سوء‌‌استفاده‌های احتمالی برخی کاربران (شامل حملات سایبری، تخریب، آزار سایر کاربران، نقض قوانین داخلی کشور و یا اضرار نسبت به سایت «زیست») استفاده می‌شوند.

 
محدودیت دسترسی به اطلاعات

«زیست» دسترسی کارکنان خود به اطلاعات کاربران را محدود کرده و تنها مدیریت و کارکنان بخش خدمات مشتریان که ارتباط مستقیم با کاربران دارند، به این اطلاعات دسترسی خواهند داشت. کلمات عبور با استفاده از الگوریتم‌ها و روش‌های پیشرفته امنیتی به صورت رمزنگاری در پایگاه‌های داده «زیست» نگهداری می‌شود.

همچنین کلیه اطلاعات مربوط به سیستم نرم‌افزاری «زیست» در سرورهای محافظت شده و امن نگهداری می‌شوند.

 

ابزارهای داده‌کاوی

همچنین «زیست» از ابزارهای آنلاینی مثل «Google Analytics» که یک سرویس آنالیز سایت و زیرمجموعه شرکت گوگل است استفاده می‌کند. این ابزارها حاوی کوکی‌هایی است که به وب‌سایت‌ها در تحلیل چگونگی استفاده کاربران از آن کمک می‌کند.

برای مثال اطلاعات جمع‌آوری‌شده توسط کوکی‌ها به سرورهای گوگل منتقل شده و در آن‌جا ذخیره می‌شوند. گوگل از این اطلاعات برای محاسبه میزان استفاده شما از وب‌سایت، تجزیه و تحلیل گزارشات از فعالیت‌های وب سایت برای اپراتورها، فراهم آوردن سایر سرویس‌های مرتبط با فعالیت‌های سایت و... بهره می‌برد. با استفاده از این وب سایت، شما پردازش این اطلاعات توسط ابزارهای آنالیزگر را پذیرفته‌اید.


محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0
...