با توجه به نوسانات موجود، لطفا پیش از سفارش برای اطمینان از موجودی با ما تماس بگیرید

نماد ساماندهی نماد اعتماد الکترونیکی

شاخه‌ها

تولید کننده‌ها

زیست نوشت

هیچ فید RSS اضافه نشده است

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید:

فروش عمده، گروهی و سازمانی

زیست؛ بازار زندگی ایرانی، جهت پاسخ‌گویی به مشتریان گروهی و سازمانی، راهکارهایی را جهت عرضه کالای ایرانی ارائه می‌دهد.

امکان خرید عمده، کارت تخفیف، کارت اعتباری، کارت هدیه و... از جمله این راهکارهاست که در کنار سایر خدمات زیست (از جمله قیمت مناسب، توزیع سراسری، تسهیلات ارسال رایگان، تضمین بازگشت کالا، ضمانت اصالت و کیفیت و عرضه کالا در چارچوب سبک زندگی ایرانی‌اسلامی) مزیت‌های مناسبی برای خرید سازمانی و گروهی به‌شمار می‌روند.

 

برای آگاهی بیشتر از نحوه همکاری‌های سازمانی، با مسیرهای ارتباطی «زیست» در تماس باشید.

در صورت تمایل، درخواست خود برای همکاری سازمانی را در فرم زیر ثبت کنید:

... درخواست خرید عمده، گروهی و سازمانی...

کارت اعتباری:

برنامه سازمان‌ها در حمایت از قدرت خرید کارکنان و مخاطبان سازمان، با ارئه کارت‌های اعتباری خرید اینترنتی کالای ایرانی، بسیار ساده‌تر و هدف‌مندتر خواهد شد.

«زیست» بسترهای لازم برای این منظور را در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهد تا بدون نیاز به مذاکره مجزا با تأمین‌کنندگان، با اعمال شرایط مدنظر سازمان (تخفیف عمده، تاریخ انقضای مشخص، امکان خرید گروه خاصی از کالاها یا برندها و...) امکان ارائه اعتبار خرید به جامعه هدف خود را داشته باشند.

 

کارت هدیه:

خرید هدیه برای کارکنان، مشتریان، خانواده، دوستان و... همواره یکی از دغدغه‌های افراد و سازمان‌ها در مناسبت‌های خاص و جشن‌هاست؛ چراکه پیش‌بینی بهترین انتخاب برای هدیه چندان ساده نیست و گاه تفاوت علایق، سلایق و انتظارات افراد، هدیه را به کالایی بلااستفاده تبدیل می‌کند.

«زیست» با ارائه کارت‌های هدیه، امکان انتخاب انواع کالاهای ایرانی را برای مخاطب شما فراهم می‌کند. کارت‌های هدیه زیست در صورت درخواست با طراحی، عنوان و آرم مدنظر شما ارائه خواهد شد.

 

کد تخفیف گروهی:

زیست جهت تعامل بیشتر با گروه‌ها یا سازمان‌ها و در صورت خرید گروهی، آمادگی دارد تسهیلات ویژه‌ای را به‌صورت یک‌طرفه در اختیار اعضا، مخاطبان و کارکنان آن‌ها قرار دهد. کدهای تخفیف به‌صورت مکتوب (کارت تخفیف) و دیجیتال (پیامک و ایمیل) در اختیار افراد قرار می‌گیرد و هر فرد رأسا می‌تواند نسبت به ثبت سفارش اقدام کند.

 

صدور پیش‌فاکتور و استعلام خرید نیازهای سازمان:

برای خرید نیازهای خرد سازمان، می‌توانید به‌طور معمول نسبت به تشکیل سبد خرید اقدام کنید و در صورت نیاز به پیش‌فاکتور، با هماهنگی خدمات مشتریان و پشتیبان آنلاین، پیش‌فاکتور کالاهای مدنظر را دریافت کنید.

برای خریدهای عمده و مداوم سازمان و استعلام قیمت، می‌توانید درخواست خود را از طریق فرم موجود در همین برگه ثبت بفرمایید.

 

خرید عمده:

برای خرید عمده یک یا چند قلم کالا می‌توانید با پشتیبانی فروشگاه تماس حاصل فرمایید تا ضمن اطلاع از موجودی انبوه کالا یا کالاهای مدنظر، امکان ثبت سفارش به قیمت کلی برای شما ایجاد شود.

برای خرید عمده مداوم یا با شرایط خاص، می‌توانید درخواست خود را از طریق فرم موجود در همین برگه ثبت بفرمایید.

 

برای آگاهی بیشتر از نحوه همکاری‌های سازمانی، با مسیرهای ارتباطی «زیست» در تماس باشید.

در صورت تمایل، درخواست خود برای همکاری سازمانی را در فرم زیر ثبت کنید:

... درخواست خرید عمده، گروهی و سازمانی...


محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0
...