در جشنواره وب ایران از کالای ایرانی حمایت کنید

«زیست؛ بازار زندگی ایرانی» به‌عنوان اولین و بزرگ‌ترین فروشگاه آنلاین کالای ایرانی، در یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران شرکت کرده است.

شما می‌توانید با مشارکت در بخش «نگاه مردمی» جشنواره وب و موبایل ایران و رأی به این وب‌سایت، از فروشگاه خود و در حقیقت از کالای ایرانی حمایت کنید.

 

چگونه رأی بدهم؟

برای این منظور می‌توانید از طریق تگ رأی‌گیری موجود در صفحه اول وب‌سایت zist.ir یا لینک زیر، به پروفایل ما در جشنواره وب و موبایل ایران وارد شوید و در فرایند رأی‌گیری شرکت کنید.

شرکت در رأی‌گیری و بخش مردمی جشنواره:

https://profile.iwmf.ir/website/zist.ir

شما علاوه بر رأی به کلیت اثر، می‌توانید به‌صورت اختیاری در مورد سطح کیفیت وب‌سایت در ۳ شاخص معین نیز اظهار نظر کنید و در غیر این صورت روی گزینه بازگشت کلیک کنید.

 

درباره جشنواره وب و موبایل ایران

جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزار‌های موبایل ایرانی در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و از ابتدای زمان تاسیس توانسته است نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل در میان مردم داشته باشد.

جشنواره وب ایران در سال ۱۳۸۷ برای اولین بار در ایران با هدف معرفی برترین وبسایت‌های فارسی بنیان‌گذاری شد و پس از چندین سال برگزاری به صورت شخصی و با توجه به رشد بسیار بالای شرکت‌کنندگان در این سال‌ها، مدیریت آن به کانون کارآفرینی ایران واگذار شد.

چهار سال بعد، یعنی در سال ۱۳۹۱ جشنواره نرم‌افزارهای موبایل ایران نیز به عنوان بزرگ‌ترین جشنواره در زمینه اپلیکیشن‌های تلفن همراه برگزار شد و از همان ابتدا هزاران اپلیکیشن موبایل برای کسب عنوان بهترین نرم‌افزار‌‌ موبایل ایران در این رقابت ثبت نام کردند.

برگزار‌کنندگان جشنواره وب ایران و جشنواره نرم‌افزار‌های موبایل ایران از سال ۱۳۹۲ تصمیم گرفتند تا به منظور هم‌افزایی بیشتر، دو جشنواره را با یکدیگر ادغام کنند و پس از آن، همه ساله شاهد برگزاری بزرگ‌ترین رویداد ایران در حوزه وب و موبایل هستیم.

بنا بر پیشنهاد بنیان‌گذاران جشنواره وب و موبایل ایران، این رویداد از سال ۱۳۹۴ توسط انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی برگزار می‌شود. انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی یک تشکل غیر دولتی است که در آذرماه سال ۱۳۹۲ با هدف پیگیری مشکلات و دغدغه‌های صنفی کسب و کارهای اینترنتی راه‌اندازی شده است.

 

داوری و بخش مردمی

جشنواره هر ساله در گروه‌های مختلف، یک وبسایت و یک نرم‌افزار موبایل را با رای داوران به عنوان برگزیده معرفی می‌کند و به آن تندیس برترین وبسایت یا برترین نرم‌افزار موبایل ایران را به عنوان بزرگ‌ترین افتخار در حوزه وب و موبایل ایران اهدا می‌کند.

علاوه بر بخش داوری، در بخش دیگری از جشنواره که تحت عنوان نگاه مردمی برگزار می‌شود، وبسایت یا نرم‌افزار موبایل برگزیده توسط آرای تمامی کاربران دنیای مجازی انتخاب می شود. در این بخش محبوب‌ترین وبسایت یا نرم‌افزار موبایل ایران توسط صدها هزار رای مردمی انتخاب می‌شود.

 

اختتامیه جشنواره

مراسم اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران و اعلام برندگان در اواخر هر سال، تحت عنوان کنفرانس وب و موبایل ایران و با استقبال چشمگیر فعالان حوزه فناوری اطلاعات در تهران برگزار می‌شود.

هم زمان با اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران، هر ساله مجموعه از سخنرانی‌ها و کارگاه‌های آموزشی به منظور آموزش و انتقال تجربه در کنار مراسم اهدای تندیس به سایت‌های برتر برگزار میشود. سخنرانان معمولا از میان کارآفرینان برتر کشور انتخاب میشنود که بسیاری برای اولین بار تجربیان خود را در قالب سخنرانی ارایه میکنند که این خود یکی از نکات مهم و جذاب این سخنرانی‌ها است.

برای شرکت در رأی گیری مردمی جشنواره وب و موبایل ایران، از این‌جا شوید.

اطلاعات بیشتر درباره یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران را در این‌جا بخوانید.

درباره فرایند شرکت در رای گیری مردمی یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران نیز در این‌جا مالعه کنید.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

یک دیدگاه

  1. سلام،
    واقعا من بعنوان مدیر یک فروشگاه اینترنتی صنایع دستی که در بخش کالای فرهنگی و هنری کاندید بودیم نیاز داریم که ازمون حمایت بشه.
    ممنون از این مطلب و تشویق مردم به حمایت از کلای ایرانی

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *