روشی متفاوت برای عیدی دادن!

انتخاب هدیه برای عزیزان، یکی از سخت‌ترین انتخاب‌هاست؛ چراکه همیشه نمی‎‌توان اطمینان داشت که بهترین انتخاب برای هدیه به آن‌ها چیست. از سوی دیگر تفاوت علایق، سلایق و انتظارات افراد از کالای مدنظرشان گاهی هدیه را به کالایی بلااستفاده تبدیل می‌کند…

گاهی بهتر است امکان انتخاب هدیه را برای عزیزانتان فراهم کنید تا خود آن‌چه می‌خواهند را تهیه کنند و به یادگار از شما داشته باشند.

زیست با طراحی کارت‌های هدیه متنوع، این بستر را فراهم آورده است تا امکان خرید کالا از میان محصولات منتخب و باکیفیت ایرانی را برای آنان‌که دوستشان دارید، فراهم کنید.

در این صورت:

  • هدیه‌ای باارزش را در کم‌ترین زمان و بدون نگرانی از سلیقه افراد تهیه کرده‌اید،
  • کالای باکیفیت و ایرانی را مطابق سلیقه فرد به او هدیه داده‌اید،
  • بدون اتلاف وقت و انرژی، بهترین هدیه را متناسب با بودجه خود تهیه کرده‌اید،
  • گرفتار مشکلات رفت‌وآمد درون شهری در تهیه هدیه و رساندن آن نشده‌اید،
  • امکان ارسال رایگان کارت هدیه به آدرس فرد موردنظر در هر نقطه از کشور را دارید،
  • و به گسترش فرهنگ خرید کالای ایرانی کمک کرده‌اید.

کارت هدیه زیست، راهکاری هوشمندانه برای این منظور است. این کارت‌ها در مبالغ مختلف و بدون تاریخ انقضا طراحی شده‌اند تا تجربه یک خرید خوب را بتوان به سلیقه کسی که دوستش داریم هدیه دهیم.

کارت‌های هدیه زیست، فقط مخصوص استفاده در فروشگاه اینترنتی زیست (zist.ir) می‌باشد و با در دست داشتن این کارت، همزمان امکان استفاده از کلیه تخفیفات مندرج بر روی کالاها را خواهید داشت؛ اما امکان استفاده از دو یا چند کارت هدیه یا کد تخفیف برای ثبت یک سفارش وجود ندارد.

در صورت ثبت سفارش و باقی ماندن اعتبار کارت، امکان استفاده از مابقی اعتبار در سفارشات آینده وجود خواهد داشت. همچنین در صورت ثبت سفارش و بیشتر بودن مبلغ سفارش از میزان اعتبار کارت، امکان پرداخت مبلغ مازاد از طریق روش‌های پرداخت موجود در فروشگاه (درگاه بانکی، کارت به کارت، پرداخت در محل و…) وجود دارد.

این کارت‌ها امکان تبدیل به وجه نقد را ندارند و در صورت مرجوع شدن یا لغو سفارش (مطابق شرایط و ضوابط استفاده)، اعتبار آن‌ها به کارت بازمی‌گردد و مجددا قابل استفاده خواهد بود.

این کارت هدیه به مبلغ دلخواه شما در دو طرح «نوروز ایرانی» تهیه و برای اهدا در عید نوروز ارائه شده است.

لینک کارت هدیه نوروز ایرانی ۹۷

 

زیست؛ بازار زندگی ایرانی…

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *