بزرگترین بانک ویدئویی حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی

اگر می خواهید خانواده و اطرافیان را به خرید کالای ایرانی ترغیب کنید، اگر استاد یا معلم هستید و می خواهید انگیزه دانشجویان و دانش آموزان خود را با دستآوردها و اختراعات ایرانی بالا ببرید، اگر کانال و یا سایتی دارید که می خواهید در آن فرهنگ خرید کالای ایرانی، تولید ملی و کارآفرینی را ترویج کنید، اگر می خواهید یک کسب و کار راه بیندازید و به دنبال یک منبع برای راهنمایی سریع درباره کسب و کارها و فرصت های تولید می گردید، اگر می خواهید با اقتصاد مقاومتی و شاخصه های آن آشنا شوید، اگر تولید کننده هستید و می خواهید با فراز و نشیب تولید، ظرفیت ها و قابلیت های ایران آشنا شوید، اگر می خواهید آخرین محصولات دانش بنیان و دستآوردهای ایرانی را دنیال کنید، به طور خلاصه اگر به دنبال منبعی برای ترویج اقتصاد مقاومتی، راه اندازی کسب و کار و حمایت از کالای ایرانی هستید، بهترین گزینه می تواند برای شما بانک ویدئویی زیست؛ بازار زندگی ایرانی در آپارات باشد.

این بانک ویدئویی شامل انواع ویدئوهای گزارش خبری، معرفی مستند، انیمیشن، سخنرانی، کلیپ جذاب، نماهنگ، دوربین مخفی و…است. این بانک مطابق با موضوعات روز و آخرین محصولات ویدئویی به روز می شود. آن چه شما برای ترویج فرهنگ رونق تولید نیاز دارید در این بانک ویدئویی پیدا می شود. در این بانک ویدئوها به چند دسته تقسیم بندی می شوند، که هر کدام در زیر برای شما توضیح داده می شود:

راه اندازی کسب و کار

در این قسمت ویدئوهایی که راهنمای شما برای راه اندازی یک کسب و کار است، دسته بندی شده اند. اطلاعات ضروری برای راه اندازی یک کسب و کاراز سرمایه اولیه تا نکات ضروری برای جذب مشتری و… در این ویدئوها به نمایش در می آید.

کارآفرینان ممتاز

کارآفرینانی که خیلی ها به آن ها توصیه می کردند وارد عرصه تولید نشوند، اما با توکل بر خدا، برنامه ریزی و عزم و اراده قوی خود توانستند کسب و کار خود را رونق ببخشند و زمینه اشتغال تعداد زیادی از هموطنان را فراهم کنند.

حمایت از کالای ایرانی

در این قسمت انواع کلیپ های انگیزشی، تحلیلی و هنری برای ترغیب مخاطب به خرید کالای ایرانی و مزایای آن برای کشور قرار داده شده است.

فرهنگسازی برای تولید و کارآفرینی

بعضی از مردم نمی دانند کارآفرینی را می توانند با نگاه تعاونی و تشکیلاتی دنبال کنند. حتی از ضرورت کارآفرینی آگاه نیستند. این کلیپ ها در مخاطب اعتماد به نفس، انگیزه و زمینه های فکری برای ورود به عرصه تولید و اشتغالزایی را مقدمه سازی می کنند.

نوآوری های ممتاز ایرانی

در این قسمت جذاب انواع اختراع، نوآوری و دستآورد ایرانی به نمایش در می آید. رونمایی ها از دستاوردهای نظامی و شرکت های دانش بنیان بخشی از این مجموعه کلیپ ها است.

موانع تولید کالای ایرانی

انواع گزارش های خبری که به بررسی مشکلات تولید کنندگان می پردازند و کلیپ هایی که موانع و سختی های تولید را مورد بررسی قرار می دهند، از جمله نمایش های این قسمت هستند. مشکلات بیمه، مالیات، تسهیلات بانکی، مشکلات ارزی، مقطعی بودن قوانین و… از جمله این مشکلات هستند.

معرفی کالای با کیفیت ایرانی

کالای های با کیفیت ایرانی مانند انواع بازی های کامپیوتری ایرانی، محصولات فرهنگی، برندهای ایرانی، محصولات صنعتی با کیفیت و… در این کلیپ ها معرفی می شوند.

کسب روزی حلال

انسان هایی که با توجه به معلولیت ها، کمبود امکانات و… از تلاش دست بر نمی دارند و روزی حلال برای خود و خانواده فراهم می کنند. نکاتی که در برای کسب روزی حلال باید رعایت کرد مانند گرانفروشی، فریب و…مورد بررسی قرار می گیرد.

قابلیت های تولید در ایران

ظرفیت های بسیار بزرگ صنعتی، مالی و مهارتی در ایران وجود دارد که برای خیلی از سرمایه گذاران، کارآفرینان و علاقه مندان به شروع کسب و کار ناشناخته است. معرفی این ظرفیت ها و قابلیت ها در این ویدئو ها انفاق می افتد.

معرفی فرصت های تولید در ایران

معرفی شرایط اقلیمی، بازار بزرگ، توانایی تولید و ارائه محصولات و خدمات گمنام در ایران، دنیای جدیدی است، که به روی کارفرینان در این کلیپ ها باز می شود. فرصت هایی که نگاه تیزبین علاقه مندان به راه اندازی کسب و کار آن ها را در می یابند.

شما می توانید بانک ویدئویی بزرگ رونق تولید و حمایت از کالای ایرانی را در آپارات، نماشا و تماشا دنبال کنید. سایت مرجع معرفی کالای با کیفیت ایرانی و خرید آن در فروشگاه اینترنتی کالای ایرانی زیست برای همه هموطنان فراهم شده است.

عکس:از جام جم آنلاین

زیست؛ بازار زندگی ایرانی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *