با توجه به نوسانات موجود، لطفا پیش از سفارش برای اطمینان از موجودی با ما تماس بگیرید

نماد ساماندهی نماد اعتماد الکترونیکی

انتخاب ویژگی‌ها

وضعیت موجودی
سازنده

زیست نوشت

هیچ فید RSS اضافه نشده است

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید:

سایر ابزارهای سلامت... 

نمایش 1 - 12 از 12 آیتم
 • 9,400,000 ریال
  کاهش فضای اشغال شده روی میز کار. قابل نصب برای انواع مانیتورهای 10 تا 26 اینچ. تنظیم ارتفاع مناسب با فیزیک اشخاص مختلف. تولیده شده از ورق فولادی و پلیمر نشکن و رنگ ضد ضربه. جلوگیری از گردن درد، کمردرد، دیسک کمر، گوژپشتی و... . پیشگیری از سردرد با جلوگیری از تغییر انحنای گردن. مناسب برای نمایشگرهای فاقد استاندارد VESA. ساخت ایران.
 • 10,800,000 ریال
  کاهش فضای اشغال شده بر روی میز. تنظیم ارتفاع مناسب با فیزیک اشخاص مختلف. تولیده شده از ورق فولادی و پلیمر نشکن و رنگ ضد ضربه. قابل استفاده برای مانیتورهایی فاقد محل پیچ در پشت دستگاه. جلوگیری از گردن درد، کمردرد، فتق دیسک کمر، گوژپشتی و... . پیشگیری از سردرد با جلوگیری از تغییر انحنای طبیعی گردن. مناسب برای نمایشگرهای فاقد امکان جداسازی پایه اصلی....
 • 9,400,000 ریال
  کاهش فضای اشغال شده بر روی میز. قابل نصب برای انواع مانیتورهای 10 تا 26 اینچ. تنظیم ارتفاع مناسب با فیزیک اشخاص مختلف. تولیده شده از ورق فولادی و پلیمر نشکن و رنگ ضد ضربه. جلوگیری از گردن درد، کمردرد، فتق دیسک کمر، گوژپشتی و... . پیشگیری از سردرد با جلوگیری از تغییر انحنای طبیعی گردن. مناسب برای نمایشگرهای فاقد استاندارد VESA. ساخت ایران.
 • 7,560,000 ریال
  طراحی ارگونومیک. مناسب برای نشستن طولانی. قابل استفاده در صندلی اداری، خودرو، ولیچر، مبل و روی زمین. روکش پارچه ای اسپیسر و مجاری گردش هوا برای کاهش تعریق. مناسب برای مبتلایان به هموروئید، درد دنبالچه، پروستات، کمردرد. مناسب برای مراقبت های بعد از زایمان. ساخت ایران.
 • 6,880,000 ریال
  طراحی ارگونومیک. روکش اسپیسر، کاهش تعرق. جلوگیری از درد نشیمنگاهی هنگام نشستن. بهبود وضعیت نشستن و جلوگیری از کمردرد. قابل استفاده در صندلی اداری، اتومبیل، هواپیما و قطار. نشستن راحت، مناسب برای نشستن های طولانی مدت. حفظ انحنای ستون فقرات و کاهش فشار وارد بر آن. تولید شده از فوم پلی یورتان با برگشت پذیری و ماندگاری بالا. ساخت ایران.
 • 7,560,000 ریال
  نشستن درست و راحت. کاهش فشار وارد بر ستون فقرات. روکش اسپیسر برای عبور جریان آزاد هوا و کاهش تعرق. قابلیت نصب آسان بر روی انواع صندلی اداری، اتومبیل و... . جلوگیری از کمردرد و خستگی در نشستن های طولانی. جلوگیری از بیماری های ستون فقرات مثل دیسک کمر، آرتروز و... . ساخت ایران.
 • 5,320,000 ریال
  جلوگیری از گردن درد. آسایش و راحتی در حین رانندگی. مناسب استفاده مسافران در خودرو، قطار، هواپیما و اتوبوس. تولید شده از فوم پلی یورتان با برگشت پذیری و ماندگاری بالا. طراحی ارگونومیک با قابلیت تنظیم برای در اندازه های مختلف. حفظ انحنای ستون فقرات و جلوگیری از عوارض آن. جلوگیری از کشیدگی عضلات گردن در تصادفات. ساخت ایران.
 • 6,640,000 ریال
  طراحی ارگونومیک برای نشستن راحت. قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه در 3 سطح. تنوع رنگی جهت هماهنگی با محیط کار. کاهش پادرد، ورم پا، واریس و ایسکمی. ساخته شده از MDF با کیفیت مطلوب و ضد رطوبت. جلوگیری از کمردرد و آسیب های اسکلتی عضلانی. روکش لاستیکی برای جلوگیری از سر خوردن. ساخت ایران.
 • ناموجود
  امکان تنظیم ارتفاع. حداکثر ارتفاع 350 و حداقل عرض 310 میلی متر. ضخامت مانیتور قابل حمل تا 60 میلی متر. مناسب برای مانیتورهای 15 تا 25 اینچ. ساخت ایران.
 • ناموجود
  نشستن درست و راحت. کاهش فشار وارد بر ستون فقرات. روکش اسپیسر برای عبور جریان آزاد هوا و کاهش تعرق. قابلیت نصب آسان بر روی انواع صندلی اداری، اتومبیل و... . جلوگیری از کمردرد و خستگی در نشستن های طولانی. جلوگیری از بیماری های ستون فقرات مثل دیسک کمر، آرتروز و... . روکش بافت سه بعدی و ارتجاعی جهت کاهش تعرق و نفوذ هوا. ساخت ایران.
 • ناموجود
  طراحی ارگونومیک برای نشستن راحت. قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه در 3 سطح. تنوع رنگی جهت هماهنگی با محیط کار. کاهش پادرد، ورم پا، واریس و ایسکمی. ساخته شده از MDF با کیفیت مطلوب و ضد رطوبت. کاهش فشار وارد بر پشت زانوها، افزایش جریان خون و رفع خستگی. دارای ماساژور جهت تحرک پا و جلوگیری از ایجاد لخته خونی. روکش لاستیکی برای جلوگیری از سر خوردن. ساخت ایران.
 • ناموجود
  جلوگیری از مچ درد و ابتلا به سندرم تونل کارپال. کاهش فشار وارد بر مچ دست هنگام کار با موشواره. تصحیح زاویه دست هنگام کار با موشواره. دارای پدهای رنگی در 4 سایز متفاوت با قابلیت تعویض. مناسب استفاده با همه انواع ماوس‌های باسیم و بی‌سیم. قابل استفاده برای افراد چپ‌دست و راست‌دست. ساخت ایران.
نمایش 1 - 12 از 12 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0
...