نماد ساماندهی نماد اعتماد الکترونیکی

انتخاب ویژگی‌ها

وضعیت موجودی
سازنده

زیست نوشت

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید:

سایر ابزارهای سلامت... 

نمایش 1 - 12 از 12 آیتم
 • 2,050,000 ریال
  کاهش فضای اشغال شده روی میز کار. قابل نصب برای انواع مانیتورهای 10 تا 26 اینچ. تنظیم ارتفاع مناسب با فیزیک اشخاص مختلف. تولیده شده از ورق فولادی و پلیمر نشکن و رنگ ضد ضربه. جلوگیری از گردن درد، کمردرد، دیسک کمر، گوژپشتی و... . پیشگیری از سردرد با جلوگیری از تغییر انحنای گردن. مناسب برای نمایشگرهای فاقد استاندارد VESA. ساخت ایران.
 • 2,350,000 ریال
  کاهش فضای اشغال شده بر روی میز. تنظیم ارتفاع مناسب با فیزیک اشخاص مختلف. تولیده شده از ورق فولادی و پلیمر نشکن و رنگ ضد ضربه. قابل استفاده برای مانیتورهایی فاقد محل پیچ در پشت دستگاه. جلوگیری از گردن درد، کمردرد، فتق دیسک کمر، گوژپشتی و... . پیشگیری از سردرد با جلوگیری از تغییر انحنای طبیعی گردن. مناسب برای نمایشگرهای فاقد امکان جداسازی پایه اصلی....
 • 2,050,000 ریال
  کاهش فضای اشغال شده بر روی میز. قابل نصب برای انواع مانیتورهای 10 تا 26 اینچ. تنظیم ارتفاع مناسب با فیزیک اشخاص مختلف. تولیده شده از ورق فولادی و پلیمر نشکن و رنگ ضد ضربه. جلوگیری از گردن درد، کمردرد، فتق دیسک کمر، گوژپشتی و... . پیشگیری از سردرد با جلوگیری از تغییر انحنای طبیعی گردن. مناسب برای نمایشگرهای فاقد استاندارد VESA. ساخت ایران.
 • 1,650,000 ریال
  طراحی ارگونومیک. مناسب برای نشستن طولانی. قابل استفاده در صندلی اداری، خودرو، ولیچر، مبل و روی زمین. روکش پارچه ای اسپیسر و مجاری گردش هوا برای کاهش تعریق. مناسب برای مبتلایان به هموروئید، درد دنبالچه، پروستات، کمردرد. مناسب برای مراقبت های بعد از زایمان. ساخت ایران.
 • 1,490,000 ریال
  طراحی ارگونومیک. روکش اسپیسر، کاهش تعرق. جلوگیری از درد نشیمنگاهی هنگام نشستن. بهبود وضعیت نشستن و جلوگیری از کمردرد. قابل استفاده در صندلی اداری، اتومبیل، هواپیما و قطار. نشستن راحت، مناسب برای نشستن های طولانی مدت. حفظ انحنای ستون فقرات و کاهش فشار وارد بر آن. تولید شده از فوم پلی یورتان با برگشت پذیری و ماندگاری بالا. ساخت ایران.
 • 1,650,000 ریال
  نشستن درست و راحت. کاهش فشار وارد بر ستون فقرات. روکش اسپیسر برای عبور جریان آزاد هوا و کاهش تعرق. قابلیت نصب آسان بر روی انواع صندلی اداری، اتومبیل و... . جلوگیری از کمردرد و خستگی در نشستن های طولانی. جلوگیری از بیماری های ستون فقرات مثل دیسک کمر، آرتروز و... . ساخت ایران.
 • 1,150,000 ریال
  جلوگیری از گردن درد. آسایش و راحتی در حین رانندگی. مناسب استفاده مسافران در خودرو، قطار، هواپیما و اتوبوس. تولید شده از فوم پلی یورتان با برگشت پذیری و ماندگاری بالا. طراحی ارگونومیک با قابلیت تنظیم برای در اندازه های مختلف. حفظ انحنای ستون فقرات و جلوگیری از عوارض آن. جلوگیری از کشیدگی عضلات گردن در تصادفات. ساخت ایران.
 • 1,450,000 ریال
  طراحی ارگونومیک برای نشستن راحت. قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه در 3 سطح. تنوع رنگی جهت هماهنگی با محیط کار. کاهش پادرد، ورم پا، واریس و ایسکمی. ساخته شده از MDF با کیفیت مطلوب و ضد رطوبت. جلوگیری از کمردرد و آسیب های اسکلتی عضلانی. روکش لاستیکی برای جلوگیری از سر خوردن. ساخت ایران.
 • ناموجود
  امکان تنظیم ارتفاع. حداکثر ارتفاع 350 و حداقل عرض 310 میلی متر. ضخامت مانیتور قابل حمل تا 60 میلی متر. مناسب برای مانیتورهای 15 تا 25 اینچ. ساخت ایران.
 • ناموجود
  نشستن درست و راحت. کاهش فشار وارد بر ستون فقرات. روکش اسپیسر برای عبور جریان آزاد هوا و کاهش تعرق. قابلیت نصب آسان بر روی انواع صندلی اداری، اتومبیل و... . جلوگیری از کمردرد و خستگی در نشستن های طولانی. جلوگیری از بیماری های ستون فقرات مثل دیسک کمر، آرتروز و... . روکش بافت سه بعدی و ارتجاعی جهت کاهش تعرق و نفوذ هوا. ساخت ایران.
 • ناموجود
  طراحی ارگونومیک برای نشستن راحت. قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه در 3 سطح. تنوع رنگی جهت هماهنگی با محیط کار. کاهش پادرد، ورم پا، واریس و ایسکمی. ساخته شده از MDF با کیفیت مطلوب و ضد رطوبت. کاهش فشار وارد بر پشت زانوها، افزایش جریان خون و رفع خستگی. دارای ماساژور جهت تحرک پا و جلوگیری از ایجاد لخته خونی. روکش لاستیکی برای جلوگیری از سر خوردن. ساخت ایران.
 • ناموجود
  جلوگیری از مچ درد و ابتلا به سندرم تونل کارپال. کاهش فشار وارد بر مچ دست هنگام کار با موشواره. تصحیح زاویه دست هنگام کار با موشواره. دارای پدهای رنگی در 4 سایز متفاوت با قابلیت تعویض. مناسب استفاده با همه انواع ماوس‌های باسیم و بی‌سیم. قابل استفاده برای افراد چپ‌دست و راست‌دست. ساخت ایران.
نمایش 1 - 12 از 12 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0
...