مودم روتر U-Tel A151

99000015

جدید

  • تبادل اطلاعات با سرعت 150 مگابایت.
  • قابلیت خاموش/روشن برای اتصال وایرلس.
  • آنتن WiFi با قدرت 5dbi.
  • دارای یک درگاه LAN.

جزییات بیشتر

670,000 ریال

- +

 
بررسی بیشتر

با فراگیر شدن استفاده از اینترنت، روش‌های اتصال به این شبکه نیز بسیار متنوع شده است. یکی از رایج‌ترین و معمول‌ترین این روش‌ها، استفاده از فناوری ADSL می‌باشد که اکنون نسل 2+ آن نیز به میدان آمده است. برای اتصال به اینترنت با استفاده از این روش نیازمند یک دستگاه مودم هستید، یک دستگاه مودم که علاوه بر اتصال با کابل‌های LAN، از وایرلس نیز برخوردار باشد تا اتصال بی‌سیم به اینترنت را نیز پشتیبانی کند. اما پیشنهاد ما به شما، استفاده از مودم‌های شرکت UTEL است؛ مودم روتر‌هایی صد در صد ایرانی که حاصل تلاش مهندسین کشورمان می‌باشد و توانسته است گواهی تائیدیه نمونه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی را نیز اخذ کند. 

مودم روتر A151 یکی از تولیدات شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید است که از نظر کیفیت و قیمت‌گذاری، با محصولات برندهای معتبر خارجی قابل رقابت است. این دستگاه از یک درگاه «Rj 11» برای اتصال کابل تلفن برخوردار می‌باشد، همچنین جهت اتصال رایانه‌های رومیزی و همراه، یک درگاه LAN یا «Rj45» که با نام اترنت نیز شناخته می‌شود، در آن تعبیه شده است. برای پشتیبانی از کاربرانی که از شبکه وایرلس نیز استفاده می‌کنند، یک آنتن WiFi در این دستگاه قرار داده شده است. 

A151 دارای استاندارد سری N می‌باشد و سرعت تبادل اطلاعات در شبکه داخلی با استفاده از این دستگاه، حداکثر 150 مگابایت خواهد بود. به منظور امنیت دسترسی کاربر و پشتیبانی از روش رمز گذاری داده‌ها، این مودم استانداردهای امنیتی WEP و WPA و WPA2 را کسب نموده است. در کنار این خصوصیات، تعبیه دکمه WPS امکان اتصال ایمن و آسان به مودم را فراهم کرده است. این دکمه در قسمت جانبی دستگاه قرار دارد و در کنار آن، دکمه داخلی ریست دستگاه و دکمه خاموش/روشن وایرلس تعبیه شده است. به این ترتیب، امکان خاموش کردن وایرلس دستگاه بدون اینکه دستگاه خاموش شود، فراهم شده است. 

مودم روتر A151 امکان دانلود اطلاعات با سرعت حداکثر 24 مگابایت بر ثانیه و امکان آپلود اطلاعات با سرعت حداکثر 2 مگابایت بر ثانیه را دارا می‌باشد. این دستگاه برای راه‌اندازی یک شبکه داخلی و بهره‌مند سازی منازل و دفاتر کوچک از شبکه اینترنت بر بستر ADSL 2+ مناسب است. همچنین وجود کیفیت خدمات (QOS) قابلیت‌های این دستگاه را تضمین می‌کند.

تنظیمات این مودم نیز به آسانی امکان‌پذیر است. اطلاعات تمامی ISP ها و شرکت مخابرات ایران (شرکت‌های میزبان اینترنت) در تنظیمات مودم وارد شده است و به همین دلیل برای تنظم این مودم، دردسر زیادی نخواهید داشت. همچنین در جعبه A151 علاوه بر مودم، دو رشته کابل تلفن Rj 11، یک رشته کابل شبکه Rj 45، یک عدد آداپتور 12 ولت 1 آمپر و یک عدد اسپلیتر وجود دارد.

 
اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر...

نوشتن دیدگاه

مودم روتر U-Tel A151
  • تبادل اطلاعات با سرعت 150 مگابایت.
  • قابلیت خاموش/روشن برای اتصال وایرلس.
  • آنتن WiFi با قدرت 5dbi.
  • دارای یک درگاه LAN.

نوشتن دیدگاه

21 محصول مشابه

کد QR

محصولات بازدیدشده

منو

مقایسه 0